مجله خبری

مجله خبری

الکترو موتور - الکتروموتور - electric motor

الکترو موتور
فروش الکتروموتور

گروه صنعتی شاهد پمپ ، بزرگترین وارد کننده الکتروموتور

فروش ویژه انواع الکتروموتور در گروه صنعتی پمپ شاهد، مشتریان گرامی می توانید جهت دسترسی به اطلاعات انواع الکتروموتور از الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز با دور های مختلف 750 دور، 1000 دور، 1500 دور 3000 دور، با درجه حفاظتی مختلف و نحوه های نصب گوناگون، الکتروموتور ترمزدار، الکتروموتور کلاچ دار از طریق منوی زیر دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید با تماس با کارشناسان شرکت از مشاوره خرید الکتروموتور در زمینه کالای مورد نظر بهره ببرید.

فروش ویژه الکتروموتور: الکتروموتور آلمانی، الکتروموتور ایتالیایی، الکتروموتور ترک (ترکیه)، الکتروموتور چینی

لیست خدمات فابل ارائه:
•ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal:

لیست قیمت الکتروموتور یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور الکتروموتور درخواستی در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه الکتروموتور درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد. مشتریان عزیز جهت دسترسی سریع تر می توانند به صفحه قیمت الکتروموتور رفته که قیمت انواع الکتروموتور در آن صفحه موجود می باشد.
•ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal:

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری و مشاوره خرید الکتروموتور  جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی الکتروموتور، ابعاد الکتروموتور، کاتالوگ الکتروموتور و کلیه مشخصات الکتروموتور که مورد نیاز مشتری است، می باشد. همچنان می توانید با رجوع به صفحه الکتروموتور مدنظر در سایت فامکو به برخی از مشخصات و ابعاد الکتروموتور دسترسی پیدا کنید.

منبع : سایت شاهد پمپ

www.shahedpump.ir


برچسب‌ها: الکترو موتور, الکتروموتور, فروش الکترو موتور, شاهد پمپ, خرید الکترو موتور
+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم فروردین ۱۳۹۴ساعت 23:48  توسط مجله خبری  |